MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 10985316
nr 1098 5316
Skänk
1800-tal, bemålad, längd: 122 cm, djup: 45 cm, höjd: 116 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 mars 2017
kl 19:01:02
500 kr
600 kr